Sipariş Vermek İçin

Felsefemiz

Değerli müşterilerimiz ve dostlarımız;

http://safakelektrik.com.tr/images/foto.jpgGünümüzde iletişimin, küreselleşmenin, giderek artan tüketim ve ihtiyaçların sonucu olan dünya ticaret hacminin gelişimi son yıllarda beklenenin de ötesinde olmuş ve hızlanarak devam etmektedir. Tüm bu faktörlerin ışığındaki bir üretim ve hizmet anlayışını göz ardı etmek ise hayati faaliyetlerin durmasına seyirci kalmak demektir. İşte bu bilinçle kurulduğumuz günden bugüne gerek ürün kalitemiz, gerekse dünya çapında sektör liderleriyle ortak çalışmalarımız olsun Şafak olarak Türkiye'de Üretim, Satış, Servis ve Fiyat-Performans avantajımızla sektörün lideri konumunu her zaman koruduk.

Piyasanın ihtiyacı olanın dışında, yeni ürünler geliştirerek ve aynı ürünleri yeni teknolojilerle sizlere daha avantajlı şartlarda sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Kuruluşumuzun 35. yılında bugüne gelmemizi sağlayan siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak, sizlere hak ettiğiniz değeri atfetmek ve sunmak dışında bizleri daha başarılı kılacak başka bir yol olmadığının bilinciyle sizlere; “Kusursuz Bağlantı”yı sunuyoruz. Her zaman olduğu gibi…

Saygılarımla

Ekrem KOCA
Şafak Elektrik
Yönetim Kurulu Bşk

Tüm hakları saklıdır. Şafak Elektrik Malz. Tic. ve San. A.Ş.
Şafak Elektrik © 2019

Son Güncelleme: 2018-05-02 12:17:49

SSL